Strona: Dzień Otwarty Politechniki Rzeszowskiej / Zespół ds. Równości Płci

Dzień Otwarty Politechniki Rzeszowskiej

2024-03-13

Zapraszamy 15 marca 2024 roku (piątek) od godziny 9:00 do 14:00 do Regionalnego Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego i Biblioteczno-Administracyjnego Politechniki Rzeszowskiej, bud. V, al. Powstańców Warszawy 12, na Dzień Otwarty Politechniki Rzeszowskiej.

Podczas wydarzenia Politechnika Rzeszowska oferuje odwiedzającym: strefę wystawienniczą, w której zaprezentują się wszystkie wydziały naszej uczelni oraz koła naukowe i organizacje studenckie. Odbędą się interesujące wykłady i warsztaty związane z kierunkami prowadzonymi na naszej uczelni, a także spotkania ze studentami, którzy będą udzielać informacji na temat praktycznej strony życia studenckiego.

Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania :)

Zespół ds. Równości Płci PRz