Strona: Energetyka jest kobietą – ruszyła II edycja konkursu dla studentek / Zespół ds. Równości Płci

Energetyka jest kobietą – ruszyła II edycja konkursu dla studentek

2023-09-22

Ruszyła druga edycja Women’s Energy in Transition – Polish Edition! Na studentki polskich uczelni, które zamierzają rozwijać karierę w sektorze energetycznym, czekają nagrody pieniężne i staże. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 grudnia.

Program Women’s Energy in Transition realizowany jest przez firmę Dalkia Polska, działającą w obszarze usług energetycznych, we współpracy z trzema uczelniami technicznymi: Politechniką Warszawską, Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie i Politechniką Śląską. Jego adresatkami są studentki i absolwentki kierunków związanych z energetyką, które w swoich pracach dyplomowych podjęły temat transformacji energetycznej.
Polska edycja programu organizowana jest po raz drugi.