Strona: Różnorodność społeczna w perspektywie przeciwdziałania dyskryminacji i mikronierównościom w procesie kształcenia / Zespół ds. Równości Płci

2023-12-17
Prowadząca szkolenie mgr Ewa Stoecker oraz uczestnicy szkolenia, fot. A. Surowiec

W dniu  29 listopada 2023r. na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się szkolenie połączone z warsztatami „Różnorodność społeczna w perspektywie przeciwdziałania dyskryminacji i mikronierównościom w procesie kształcenia".

W szkoleniu licznie uczestniczyli przedstawiciele wszystkich Wydziałów Politechniki Rzeszowskiej, zarówno nauczyciele akademiccy jak i pracownicy pionu administracyjnego.

Szkolenie realizowane przez Zespół ds. Równości Płci PRz w ramach implementacji Planu Równości Płci Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza na lata 2022-2025 prowadziły ekspertki z Uniwersytetu Jagiellońskiego: mgr Ola Migalska, dr Joanna Grzymała-Moszczyńska i mgr Ewa Stoecker.